ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ


Європейська асоціація виробників піддонів e.V.

 

Місцезнаходження та поштова адреса:

European Pallet Association e.V.

Wahlerstrasse 28

40472 Düsseldorf

 

Контакти:

Тел.: +49 (211) 98 480 48 – 0

Факс: +49 (211) 98 480 48 – 48

Електронна пошта: info@epal-pallets.org

Сайт: www.epal.eu

 

Представники:

Роберт Холлігер (президент, голова правління)

Дірк Хоферер (заступник голови правління)

 

Юрисдикція:

Окружний суд Дюссельдорфа

VR 11386

 

Номер ПДВ:

DE 813736477

 

Фіскальний ідентифікатор:

105/5896/0753

 

Відповідальна за зміст (згідно з §55, параграф 2 RStV):

(прес-секретар)

Фото:

Європейська асоціація виробників піддонів e.V.

 

Концепція, дизайн

Ekom GmbH

 

Юридична інформація

Веб-сайт Європейської асоціації виробників піддонів e.V. містить інформацію, надану Європейською асоціацією виробників піддонів e.V. Доступ і використання веб-сайту Європейської асоціації виробників піддонів e.V. відбувається на власний ризик користувача. Юридична консультація не надається. Будь-яка юридична інформація, додаткова інформація та рекомендації не зобовʼязують.

Зміст веб-сайту Європейської асоціації виробників піддонів e.V.

Європейська асоціація виробників піддонів e.V. ретельно перевіряє зміст цього веб-сайту та забезпечує регулярне оновлення цього змісту. Деталі, надані на веб-сайті, призначені лише для необов’язкових інформаційних цілей і не замінюють жодних особистих переконань. Європейська асоціація виробників піддонів e.V. не надає жодних гарантій повноти, правильності чи актуальності інформації на цьому веб-сайті, а також гарантії безперебійного доступу в будь-який час.

Зміст веб-сайтів інших постачальників

Веб-сайт Європейської асоціації виробників піддонів e.V. може містити посилання на веб-сайти інших постачальників. При розміщенні посилань Європейська асоціація виробників піддонів e.V. оцінює надійність інших постачальників. Однак, оскільки вміст веб-сайтів є динамічним і постійна перевірка неможлива, Європейська асоціація виробників піддонів e.V. не може нести відповідальність за вміст веб-сайтів інших постачальників. Європейська асоціація виробників піддонів e.V. не приймає вміст веб-сайтів інших постачальників як власний. Натискаючи на посилання, ви залишаєте інформацію, надану Європейською асоціацією піддонів e.V. Якщо Європейській асоціації виробників піддонів e.V. стане відомо про будь-який незаконний вміст на веб-сайтах інших постачальників, то таке посилання буде негайно видалено.

До змісту веб-сайтів інших постачальників можуть застосовуватися різні законодавчі норми, зокрема щодо захисту персональних даних.

 

Авторське право та суміжні права

Вміст, опублікований на цьому веб-сайті, є об’єктом німецького авторського права та суміжних прав. Будь-яке використання вмісту, не дозволене німецьким законодавством про авторське право та суміжні права, вимагає попередньої письмової згоди оприлюднювача інформації або власника авторських прав. Це стосується, зокрема, тиражування, перекладу, зберігання, обробки або відтворення вмісту в базах даних або інших електронних носіях і системах. Зміст і права третіх осіб позначаються як такі. Несанкціоноване копіювання або передача окремого вмісту або повних сторінок заборонено та карається законом. Дозволено лише виготовлення копій і завантаження для особистого, приватного та некомерційного використання.

Подання цього веб-сайту у зовнішніх фреймах дозволяється лише з письмового дозволу.

 

Відповідальність

Європейська асоціація виробників піддонів e.V. не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані користувачем, які виникли внаслідок використання або невикористання інформації, наданої на веб-сайті, або через виклик чи завантаження даних, або через комп'ютерні віруси, встановлення чи використання програмного забезпечення, якщо такі збитки не є наслідком умислу або грубої недбалості з боку Європейської асоціації виробників піддонів e.V.

© Copyright 2018, European Pallet Association eV, Dusseldorf, Germany

Всі права захищені. Тексти, зображення, графіка, звук, анімація та відео, а також їх розміщення на веб-сайті Normfest захищені авторським правом та іншими законами. Забороняється копіювати, поширювати, змінювати або надавати третім особам вміст цього веб-сайту в комерційних цілях. Деякі сторінки також містять зображення, на які поширюються авторські права третіх осіб.

 

ПАРТНЕР

Міжнародна конвенція із захисту рослин <https://www.ippc.int/>FEFPEB <www.fefpeb.eu>Zoll <www.zoll.de>Pallet Enterprise <www.palletenterprise.com>HPE e.V. <www.hpe.de>

 

Прийняти спільну відповідальність

Наша відповідальність за з’єднання міжнародних ринків відкрила широкий спектр можливостей на багато років. Ми шукаємо людей, які готові прийняти цей викликі і хочуть стати членами нашої команди.

Тут ви знайдете наші поточні пропозиції щодо роботи та професійного навчання.