EPAL - ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ ПІДДОНІВ


Про EPAL

Як міжнародна асоціація, Європейська асоціація виробників піддонів (EPAL) відповідає за організацію пулу обміну європіддонів EPAL. Європіддони EPAL є наріжним каменем промислових і роздрібних мереж постачання в Європі. Бренд EPAL символізує якість, безпеку та сталість у логістиці. Зараз в обігу знаходиться близько 675 мільйонів європіддонів EPAL і приблизно 20 мільйонів ящикових піддонів EPAL, що робить пул обміну європіддонів EPAL найбільшим відкритим пулом обміну піддонів у світі.

Понад 1600 ліцензіатів EPAL виробляють і ремонтують європіддони EPAL та інші вантажоносії EPAL у всьому світі. EPAL надає ліцензії ретельно перевіреним виробникам і ремонтникам. Вони проходять постійні незалежні перевірки зовнішніми інспекційними компаніями (Bureau Veritas, China Certification & Inspection Group, CCIC). Таким чином, EPAL може забезпечити незмінно високу якість своїх піддонів EPAL і ящикових піддонів EPAL у всьому світі.

Як неприбуткова організація EPAL не переслідує жодних комерційних цілей. Заснована в 1991 році як міжнародна асоціація обмінних європіддонів, EPAL наразі діє в більш ніж 35 країнах через національні комітети та представників. Центральним напрямком діяльності EPAL є організація міжнародного пулу обміну європіддонів EPAL та забезпечення якості виробництва та ремонту європіддонів EPAL, ящикових піддонів EPAL та інших вантажоносіїв EPAL.

Обмінний пул європіддонів EPAL із його принципами повторного використання, обміну, ремонту та переробки є прикладом стійкої циклічної економіки вже більше трьох десятиліть. Дерев'яні європіддони EPAL роблять значний внесок у захист клімату. Вони зберігають CO2, запобігають утворенню відходів і зменшують вуглецевий слід користувачів у промисловості, роздрібній торгівлі та логістиці шляхом повторного використання, обміну, ремонту та переробки.

Основні факти про EPAL

  • Заснована в 1991 році
  • Понад 1600 ліцензованих виробників та ремонтників EPAL у понад 35 країнах
  • 14 національних комітетів EPAL
  • 4 представники EPAL