FAQ


Отримання ліцензії EPAL

Ми раді, що ви вирішили подати заявку на отримання ліцензії EPAL і бажаєте стати учасником найбільшої у світі відкритої системи вантажоносіїв.

Щоб зробити цей процес якомога простішим для вас, ми узагальнили наступні поширені запитання та відповіді.

 

Як отримати ліцензію EPAL?

На нашому веб-сайті www.epal-pallets.org у розділі «Стати ліцензіатом» у Зоні ліцензіатів ви можете подати заявку на отримання ліцензії або надіслати нам електронний лист на адресу: info@epal-pallets.org.

Контактна особа негайно зв’яжеться з вами та надасть заявку на отримання ліцензії та інші документи.

Ви можете знайти свою контактну особу у будь-який час на нашому веб-сайті www.epal-pallets.org/eu-en/epal-worldwide

 

Хто є моєю контактною особою?

Зараз EPAL представлена ​​національними комітетами в 14 країнах. Ще в 4 країнах EPAL має представників, які діють в її інтересах.

Ви можете знайти контактну інформацію на нашому веб-сайті www.epal-pallets.org/eu-en/epal-worldwide

Ми раді допомогти вам і тут, у Дюссельдорфі. Хочете написати нам? Будь ласка, використовуйте

адресу електронної пошти: info@epal-pallets.org. Ваша контактна особа незабаром зв’яжеться з вами.

 

Які витрати на отримання ліцензії EPAL?

Витрати на обробку заявки та інших необхідних документів, а також витрати на оглядовий візит становлять 1150,00 євро. Після отримання оплати наша компетентна інспекційна компанія незабаром зв’яжеться з вами, щоб домовитися про дату.
Витрати складаються зі збору за обробку заявки та інших необхідних документів у розмірі 550,00 євро та збору за оглядовий візит у розмірі 600,00 євро.

 

Скільки часу займає процедура обробки заявки?

Процес ліцензування не повинен перевищувати 3 місяців з моменту подачі заявки.

EPAL надає заявнику пільговий період ще на 3 місяці. Це означає, що найдовша процедура ліцензування – 6 місяців. Після закінчення цього терміну вам доведеться подати нову заяву.

 

Які документи мені потрібні для отримання ліцензії?

Нам потрібні від вас такі документи:

 

  • підписана заява на отримання ліцензії
  • копія посвідчення особи або інший документ, що посвідчує особу
  • копія документа про реєстрацію вашої компанії
  • план роботи підприємства

 

 

Що відбувається під час перевірки інспекційною компанією?

Інспектори наших інспекційних компаній працюють із суворим дотриманням загальних специфікацій Технічного регламенту EPAL. Незалежно від країни та інспекційної компанії, перевіряється відповідність технічним вимогам щодо виробництва та/або ремонту, затердженим у Технічному регламенті.

Метою моніторингу відповідності нашим вимогам якості під час виробництва та ремонту вантажоносіїв EPAL є забезпечення стабільної якості.

За результатами кожної перевірки інспектор складає акт перевірки, в якому зазначається відповідність положенням, розмір партії, дата перевірки та інші дані.

У випадку перевищення допустимого відхилення надається негативний результат перевірки

 

Коли я зможу почати виробляти/ремонтувати/торгувати вантажоносіями EPAL?

Відразу після надання позитивної оцінки за результатами інспекційної перевірки ви отримаєте він дас свою ліцензійну угоду на торговельну марку в двох примірниках (будь ласка, підпишіть та надішліть нам обидві копії). Потім ми надішлемо вам підписану копію примірника ліцензійної угоди, а також ваш ліцензійний сертифікат та ваші дані для входу в Зону ліцензіатів на нашому веб-сайті www.epal-pallets.org.

З цього моменту ви можете виготовляти/ремонтувати відповідні вантажоносії EPAL.

Ремонт/виготовлення дозволяється лише після отримання ліцензійного сертифікату та засобів ідентифікаційного маркуванняю

 

Де я можу замовити контрольні скоби EPAL?

Одразу після отримання ліцензії як виробника вантажоносіїв EPAL вам ще не потрібні власні контрольні скоби. Після того, як ви виготовите кількість піддонів, зазначену в Технічному регламенті EPAL, повідомте нас на електронну адресу info@epal-pallets.org. Компетентна інспекційна компанія негайно зв’яжеться з вами, щоб домовитися про дату перевірки виробленої вами партії (оплачувана інспекція). Якщо ваша перевірка має позитивний результат, наша інспекційна компанія надасть вам чорні контрольні скоби EPAL, що відповідають кількості піддонів у представленій тестовій партії. Через 6 місяців ви можете подати заявку на схвалення рівня 2 (самоконтроль), за умови, що ви можете продемонструвати безперервне виробництво, яке відповідає стандартам, і перевірки нашої інспекційної компанії за цей час не виявлять серйозних недоліків.
Відтепер, будь ласка, замовляйте жовті контрольні скоби EPAL вчасно у нас (info@epal-pallets.org), щоб запобігти затримкам у вашому виробництві.

 

Оновлення рівня 1 до 2 - інформація, завантажити за цим посиланням

 

Де можна замовити ремонтні маркувальні цвяхи EPAL?

Ви можете знайти всіх затверджених виробників ремонтних маркувальних цвяхів на нашому веб-сайті в зоні ліцензіатів www.epal-pallets.org у поточних версіях каталогів EPAL.
Замовляйте ремонтні маркувальні цвяхи завчасно, щоб запобігти затримкам у ремонті, потрібно враховувати час на їх доставку.

 

Коли я можу замовити ремонтні маркувальні цвяхи EPAL?

Вам необхідно замовити ремонтні маркувальні цвяхи, як тільки ваш оглядовий візит дасть позитивний результат.

 

Де я можу замовити контрольні скоби або ремонтні контрольні скоби для піддонів EPAL BOX?

Будь ласка, замовляйте контрольні скоби та ремонтні контрольні скоби для піддонів EPAL Box за електронною адресою info@epal-pallets.org. Замовляйте контрольні скоби завчасно, щоб запобігти затримкам у виробництві та ремонті, потрібно враховувати час на їх доставку.

 

Коли я можу почати виробництво/ремонт?

Після отримання ліцензії ви можете почати виробництво. Ви можете поставити виготовлені піддони після того, як вони пройшли позитивну перевірку, а потім ви отримали та загнали відповідні контрольні скоби. Після отримання ліцензії та одразу після отримання ремонтних маркувальних цвяхів або скоб EPAL ви можете почати ремонтувати піддони EPAL та поставляти ці відремонтовані піддони.

 

Що таке негативна перевірка і які наслідки негативної перевірки?

Негативною вважається перевірка, коли інспектор виявляє на піддонах дефекти, які відхиляються від специфікацій у Технічних регламентах. Перевірка бкде також негативною, якщо ви відмовляєтесь від неї або перешкоджаєте перевірці. Залежно від виду та тяжкості відхилення наслідком негативної перевірки може бути «нагадування» або ініціювання «санкційного провадження».

Санкційне провадження – це провадження щодо порушення умов договору, під час якого до Ради EPAL надаються документи для прийняття рішення про вид штрафних санкцій за договором або розмір штрафу.

Залежно від тяжкості порушення, Рада EPAL може прийняти рішення про накладення таких штрафних санкцій:

  • штраф від 500 до 50 000 євро
  • відкликання права на використання торгової марки «EPAL в овалі» на 3 місяці або
  • постійно
  • додаткові перевірки, які оплачує ліцензіат
  • відкликання ліцензії.

 

 

Виробництво або ремонт без дійсної ліцензії EPAL

EPAL залишає за собою право вжити судових заходів проти порушень: Статуту, рішень, прийнятих органами EPAL, положень Технічного регламенту EPAL або положень Ліцензійної угоди.

 

Постачальники робочих матеріалів

Де можна замовити дрова?
Чи можу я також замовити дрова з-за кордону?

Де можна замовити пістолет для цвяхів?
Чи потрібно замовляти інструменти у конкретного виробника?

EPAL часто отримують ці та подібні запитання. EPAL не може давати особисті рекомендації – усі постачальники повинні мати рівні можливості.
Ви можете знайти всіх затверджених постачальників на веб-сайті www.epal-pallets.org у Зоні ліцензіатів.

 

Чи потрібно шукати власних клієнтів?

EPAL проводить цінну комунікаційну роботу з метою зміцнення системи в довгостроковій перспективі та її подальшого розвитку. EPAL також оптимізує наявні продукти в тісній співпраці з гравцями ринку та розробляє нові рішення.

EPAL є незалежною асоціацією, яка зобов'язана зберігати нейтралітет щодо всіх ліцензіатів. З цієї причини EPAL ніколи не надає перевагу окремим ліцензіатам і не передає будь-які дані ліцензіата третім особам в рекламних цілях.

EPAL часто отримує телефонні запити щодо постачальників / виробників вантажоносіїв EPAL. У таких випадках EPAL завжди посилається на пошук ліцензіата на веб-сайті www.epal-pallet.org / пошук ліцензії, щоб надати всім ліцензіатам EPAL однакові можливості.

 

 

Реєстрація ISPM 15

ISPM 15 розшифровується як Міжнародні стандарти фітосанітарних заходів щодо дерев'яної тари в міжнародному переміщенні товарів. У 2002 році IPPC (Міжнародна конвенція із захисту рослин), допоміжна організація FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), узгодила фітосанітарні заходи щодо дерев’яної такри для захисту лісів від шкідників та стандартизації національних правил імпорту.

Відповідно до Технічного регламенту, з 2010 року всі виробничі та ремонтні операції, ліцензовані EPAL, зобов’язані відповідати стандарту ISPM 15 для піддонів EPAL.

Відповідність стандарту ISPM 15 досягається шляхом термічної обробки піддонів EPAL в сушильних камерах (ТЕРМООБРОБКА). Найбільш товстий перетин деревини повинен досягати температури всередині не менше 56°C і підтримувати її протягом щонайменше 30 хвилин, щоб знищити всіх шкідників.

Відповідність стандарту ISPM 15 демонструється маркуванням IPPC на центральних блоках усіх піддонів EPAL.

 

Номер ПДВ/податковий номер

Навіщо мені потрібен дійсний номер платника ПДВ і що станеться, якщо мій номер платника ПДВ є неправильним?
Ваш номер платника ПДВ перевіряється за допомогою інструмента податкових органів перед виставленням рахунку. Якщо номер платника ПДВ неправильний, EPAL негайно отримує повідомлення та зобов’язується виставити відповідний рахунок-фактуру з ПДВ.

 

Ідентифікаційний номер платника ПДВ (Ідентифікаційний номер платника ПДВ)

У Європейському Союзі ідентифікаційний номер платника ПДВ призначений для транзакцій з товарами та послугами всередині Співтовариства для цілей ПДВ.

Ми перевіримо дійсність вашого ідентифікаційного номера платника ПДВ через систему Європейської комісії з обміну інформацією про ПДВ.